Kaymakamımız Mustafa GÜNEY Başkanlığında Vatandaşla Buluşma toplantısı Ömerli mahalelmizde 7 mahallenin  (Ömerli,Kaydan,A.Esenli,Y.Esenli,Güneşli,Tatarlı,Mahmutlu) katılımı ile İlkokul toplantı salonunda yapıldı.
                                                          İllerimizde Valilerimizin Başkanlığında ,Kaymakamlar,İl İdaresi Şube Başkanları ile toplumun farklı kesimlerinin de katıldığı vatandaşlarla buluşma toplantıları düzenlenmesi  hakkında İçişleri Bakanlığı İller İdaresi  Genel müdürlüğünden alınan 05.11.2016 tarihli ve E.8154 sayılı Genelgesi  ve Samsun  Valililiğimizin 09.11.2016 tarih ve 15 sayılı yazıları uyarınca Vatandaşlarımızla buluşma toplantısı Dikbıyık mahalelmizde yapıldı.
Kaymakamımız  Mustafa GÜNEY  Başkanlığında, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Çarşamba Belediye Başkanlığı, Saski Genel Müdürlüğü yetkilileri , Kurum Amirleri,Yedaş ve Telokom Müdürleri ,7  mahalle  muhtarlarımızın  ve vatandaşlarımızın katılımıyla düzenlenen toplantıda;Muhtarlar ve vatandaşlarımızın Yol, Su, Elektrik, Köprü, Doğal Hayatın korunması vb. sorunlarla  ilgili problemleri  görüşüldü.
 
 
ÇARŞAMBA KAYMAKAMLIĞI
 
Adres         : Çay Mahallesi Cemil Şensoy Caddesi No.2
 
                     55500-Çarşamba SAMSUN
 
Telefon      : 0 362 833 10 07
 
Faks           : 0 362 833 42 68
 
E-Mail        : carsamba@carsamba.gov.tr